Wybierz najlepszą ambasadorkę Chanel

Podczas pokazu jesiennej kolekcji Chanel Couture Karla Lagerfelda dla Chanel gwiazdy licznie przybyły w kreacjach mistrza. Najwięcej zachwytów wzbudziły Leighton Meester,  Blake Lively, Jessica Alba. Która wyglądała najlepiej?

Leighton Meester postawiła na mroczny look z jesiennej kolekcji Chanel. Skórzana sukienka z długim rękawem to bardzo oryginalny pomysł, chociaż nie jesteśmy pewne czy sprawdza się w środku lata. Aktorka postanowiła wzbogacić wizję projektanta. Idealnie dobrała buty (Louboutina ) i słomkową torebkę , która "odciąża" stylizację. Dodała również naszyjnik ( Chanel ) i bransoletki - te dodatki nie były konieczne - sukienka jest wystarczająco zdobna - ale nie wyglądają źle.

Leighton Meester, Chanel pre-fall 2010Leighton Meester, Chanel pre-fall 2010 AP

Blake Lively wybrała kreację bardziej adekwatną do pory roku. Przewiewna, kwiecista sukienka pochodzi z kolekcji Chanel Resort 2011. Być może niektórzy uznają, że bardziej pasuje na plażę, niż paryski tydzień mody , ale naszym zdaniem ten look jest usprawiedliwiony. Blake wygląda świeżo i wakacyjnie.

Blake Lively, Chanel Resort 2011Blake Lively, Chanel Resort 2011 East News

Jessica Alba wybrała sukienkę z wiosennej kolekcji Chanel. Chociaż ta kolekcja była jedną z częściej komentowanych, niewiele gwiazd chciało zaryzykować stylizację na "wiejską dziewczynę". Szerzej przyjęły się głównie dodatki - słomkowe koszyczki i drewniaki. Ale okazuje się, że ubrania z tej kolekcji można aranżować na wiele sposobów. Jessica Alba założyła białą, zwiewną sukienkę, która idealnie leży i jest bardzo kobieca . Jessica zadbała o to, żeby stworzyć bardziej elegancką stylizację. Ale nie jesteśmy przekonane do efektu. Czerwony pasek i czarne ażurowe botki są zupełnie z innego porządku . Ta sukienka lepiej wyglądałaby bez żadnych dodatków, niż "ożywiona" na siłę.

A jakie jest Wasze zdanie na temat tych stylizacji? Która gwiazda wygląda najlepiej? GŁOSUJCIE!

Jessica Alba, Chanel wiosna/lato 2010Jessica Alba, Chanel wiosna/lato 2010 East News

Ambasadorki marki: Ashley Tisdale

Najlepiej wygląda:
Więcej o: