Monika Jagaciak wypiękniała

Monika Jagaciak z roku na rok staje sie piękniejsza. Wcześniej wyglądała, jak zachwycająca nastolatka, a teraz zmienia się w piękną, młodą kobietę.

Polska modelka jest jedną z najlepiej rokujących młodych modelek . Jej kariera rozwija się znakomicie. Była twarzą firmy Hermes oraz Calvin Klein . Bierze udział w najważniejszych pokazach mody, w tym również w prezentacjach kolekcji haute couture . W tym roku FashionTv ogłosił ją najlepszą modelką sezonu.

Na zdjęciach zrobionych przez Craiga McDeana do czerwcowego wydania Interview JAC wygląda dojrzalej niż wcześniej. Rysy twarzy wyraźnie się wyostrzyły przez co modelka nie wygląda już, jak młodziutka dziewczynka, a młoda kobieta. Na większości zdjęć Monika jest zrelaksowana i skupiona, bo odpoczynek był tematem sesji. Na jedym hipnotyzuje spojrzeniem . Fotografia na której gra w baseball pokazuje niesamowity potencjał młodej modelki.

Monika Jagaciak na pewno zajdzie wysoko. Już teraz zalicza się ja do grona najlepszych. W rankingu models.com zamuje zaszczytne 10 miejsce a ma dopiero 16 lat.

Więcej o: