Jesienna kolekcja Joanny Horodyńskiej dla Gatta

Zobaczcie co Joanna Horodyńska przygotowała dla nas na jesień.

To już drugi sezon współpracy z marką Gatta. Pierwsza kolekcja odniosła spory sukces i wygląda na to, że żadna ze stron nie zamierza jeszcze kończyć współpracy.

Bez trudu podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z Joanną Horodyńską. Jest niekwestionowaną znawczynią trendów i świetnie wyczuwa potrzeby kobiet. Nowa kolekcja z pewnością spodoba się naszym Klientkom" - powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta

Inspiracją dla jesienno - zimowej kolekcji zatytułowanej "Samochody i tramwaje" jest miejska, melancholijna rzeczywistość: tłumy ludzi, gwar, codzienny pośpiech. Ubrania przeznaczone są dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze, ale żyją w ciągłym pośpiechu i nie mają czasu na skomplikowane stylizacje. Ubrania z Joannahorodyńskagatta miały być funkcjonalne, łatwe do zaaranżowania, a przy tym szykowne. Kolekcja składa się z sześciu bazowych elementów : dwóch sukienek, optycznie modelujących nogi legginsów, spodni, tuniki oraz topu. Elementami uzupełniającymi są szale-kominy , które funkcjonują jako akcenty biżuteryjne. Sprawdzą się zarówno w dziennych, jak i wieczorowych stylizacjach. Kolekcja, utrzymana w odcieniach szarości, bordo oraz czerni , wykonana jest z miękkich, wygodnych dzianin. Projekty Joanny Horodyńskiej to współczesna klasyka - uniwersalna, ale jednocześnie nie ignorująca aktualnych trendów. Znajdziemy tu minimalizm przejawiający się w surowości formy, ale też dużej dbałości o detal.

Zobaczcie galerię zdjęć. Jak Wam się podoba nowa kolekcja?

Joanna Horodyńska dla Gatt a

Więcej o: