Bądź jak Pin - Up Girl - instruktaż makijażu

Styl pin-up girl był niezwykle modny w latach 50. i 60. Dziś moda na fryzury i makijaże powraca i to z wielkim hukiem. Jeśli wybierasz się na wesele, imprezę lub przyjęcie - będzie to świetny pomysł na stylizacje.

W makijażu najbardziej charakterystyczne są oczy podkreślone grubą linią eyelinera oraz czerwony kolor ust.

Jak to zrobić:

1) Jeśli chodzi o cerę - powinnaś przede wszystkim zadbać o to, by dokładnie wyrównać jej koloryt. Powinna wyglądać świeżo i promiennie. Najpierw nałóż podkład. A następnie korektorem w płynie rozjaśnij okolice oczy i opuszki nosa. Ukryj wszystkie defekty i cienie. Skóra powinna wyglądać gładko.

Nie używaj bronzera, a jeśli chodzi o róż wybierz jego blady odcień . Zwróć uwagę na to, by był jak najbardziej naturalny.

2) Oczy

Jasnym perłowym cieniem pokryj powiekę , natomiast białym miejsce tuż pod brwią. Różowy użyj do zaznaczenia kącika oka. Teraz pora na najważniejszą część, czyli narysowanie kreski. Jeśli nie czujesz się pewnie na początku narysuj kreskę czarną kredką. Wyjdź nią nieco poza granice oka, tak aby sprawiało wrażenie kociego spojrzenia . Teraz popraw ją eyelinerem. Kreska powinna być gruba i wyraźna.

Nie zapomnij o tym, by przyciemnić brwi brązową, lub czarną kredką. To kolejny bardzo istotny element tego makijażu. Nadaj im wyraźną linię. Jeśli twoje naturalne brwi są cienkie - pogrub je.

Pomaluj rzęsy czarnym tuszem i doklej sztuczne kępki lub całe sztuczne rzęsy.

Usta:

Najpierw je delikatnie przypudruj, a następnie użyj czerwonej konturówki. Możesz odrobinę wyjść poza kontur ust i tym sposobem je powiększyć. jest to jak najbardziej pożądany efekt w tego typu makijażu. Możesz wypełnić kolor ust konturówką (tak jak na filmiku), bądź od razu użyć do tego celu szminki. Ważne, by końcowy efekt był raczej matowy.

Już za parę dni instruktaż wykonania fryzur w stylu pin-up girl.

Zobacz też:

10 najlepszych metamorfoz gwiazd

Demi MooreDemi Moore Demi Moore

Jak podoba wam się makijaż w stylu Pin-Up Girl?
Więcej o: