18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pomysłowe okładki V Magazine

Jak w ciekawy sposób obejść restrykcje dotyczące roznegliżowanych okładek? V Magazine wykorzystał zdrapki.

Lipcowy V Magazine zatytułowany "The Sexy Body Issue " jest pochwałą ciała. Cały numer skupia się na pięknie, wyglądzie i podobnych tematach. To w tym numerze znajdziemy kontrowersyjną sesję Fotballers' Wives , w której modelki parodiują żony i utrzymanki znanych piłkarzy. W środku zaprezentowano też 50 najseksowniejszych osób, a głównymi twarzami magazynu zostało pięć modelek: Adriana Lima , Natasha Poly , Lily Donaldson , Eniko Mihalik i Isabeli Fontana . Każdej z nich poświęcono okładkę.

Zdjęcia pięciu modelkom zrobił znany fotograf Mario Sorrenti . Adriana, Isabela, Natasha, Lily i Eniko pozowały w wyzywających stylizacjach . Adriana ma na sobie koronkowe majtki, pas do pończoch i wełnianą narzutkę. Eniko wygina się w czerwieni. Lily wygląda, jak drapieżna kotka w zwierzęcym zestawie, a Isabeli w błyszczącym lateksowym stroju to doskonałe uosobienie femme fatale. Natasha jest zupełnie naga, ale miejsca intymne zasłania liteka V będąca logo magazynu. Tak samo jest na pozostałych okładkach. Srebrna litera zasłania to, czego nie przepuściłaby cenzura, a najbardziej pomysłowe jest to, że można ją zdrapać .

Rozwiązanie V Magazine jest naprawdę pomysłowe. Wiadomo, że seks się sprzedaje , a roznegliżowane ciała wywołują kontrowersję. W porównaniu do poprzedniego 65 numeru z grzeczną Scarlett Johansson na okładce najnowsze wydanie aż kpi od kontrowersji. Zanim numer trafił na półki był szeroko komentowany w mediach i na forach. 66 numer V Magazine to piękne, wyzywające okładki, roznegliżowane sesje i zdrapka , która aż się prosi o usunięcie. Proste i ciekawe!

Modelki kpią z żon piłkarzy

Adriana, Isabeli, Natasha, Lily, and Eniko by Mario Sorrenti

najbardziej podoba mi się okładka z:
Więcej o: