Crystal Renn w reklamie Jean Paul Gaultier

Kilka dni temu agent Crystal Renn zaprzeczył, że modelka schudła. Zdjęcie z kampanii Jean Paul Gaultier na jesień/zimę 2010/2011 jest kolejnym dowodem na to, że jest wręcz przeciwnie.

Crystal Renn miała już problemy z anoreksją. Nie akceptowała swojego ciała i zaczęła się odchudzać. Oficjalnie przyznała się do zaburzeń odżywiania i problemów z akceptacją swojego wyglądu. Później okazało się, że może być piękna bez kontrolowania wagi. W modzie zaczęła się moda na autentyczność i coraz większą popularność zdobywały modelki o większych, kobiecych kształtach. Jedną z ich liderek została Crystal Renn. Niestety teraz chudnie w oczach.

Debaty o spadku wagi Crystal zaczęły się od zdjęć dla Fashion for Passion na których modelka wygląda o wiele szczuplej niż wcześniej. Po licznych uwagach w mediach agent modelki zaprzeczył , że straciła na wadze, jednak to nie przekonało sceptyków. Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie z kampanii Jean Paul Gaultier na jesień/zimę 2010/2011 , na którym widać, że Crystal nie należy już do kategorii plus size . Trzeba jednak przyznać, że wygląda naprawdę seksownie . Nadal zachowała kobiece kształty, dzięki czemu nie przypomina wychudzonych koleżanek z branży.

Crystal Renn i Kelly Moreira pozowały przed obiektywem duetu Inez Vinoodh .

Odmieniona Crystal Renn

Więcej o: