Stylizacje z Hoollywood. Powroty długich włosów.

Takie fryzury nigdy nie wychodzą z mody. Są dziewczęce i dodają uroku. Długie włosy mają taką zaletę, że można je stylizować na wiele sposobów. Ashley Greene dobrze o tym wie!

Krótkie fryzury zawsze będą charakteryzowały się elegancją , ale długie włosy w hollywoodzkim wydaniu mają teraz swój wielki powrót. Są kobiece i można zrobić z nich wiele różnych fryzur.

Spójrzcie na Ashley Greene znanej z kultowego już filmu "Zaćmienie". W filmu widzieliśmy ją w zupełnie innej wersji. W krótkiej fryzurze. Bez wampirzej stylizacji i peruki widzimy piękne, długie i zadbane włosy aktorki. Rok temu miała krótkiego boba. Tego lata zdecydowała się na stylizację z warkoczem, która wciąż jest bardzo trendy.

Kręcąc "Zmierzch" zdecydowała się na obcięcie włosów, ponieważ jak sama twierdzi łatwiej było jej wówczas zakładać perukę. Ashley preferuje jednak dłuższe włosy, dlatego po zakończeniu zdjęć zdecydowała się na ich przedłużenie.

Która wersja podoba wam się bardziej?

Tak jej się to spodobało, że od tego czasu jest stałą bywalczynią salonu Louise Moon Sally Hershberger w Los Angeles.

Ted Gibson, z którym Greene współpracuje od stycznia uważa:

Jest seksowna i młoda - długie włosy najlepiej podkreślają jej urodę".

AP/Matt Sayles

Ted Gibson doradził to sami innej swojej stałej klientce Anne Hathaway.

"Anne zapuszcza swoje piękne włosy, podobnie jak Zoe Saldana, Victoria Beckham, czy Emma Watson" - twierdzi Gibson. Byłem wielkim fanem krótkich włosów, ale teraz moda na długie zdecydowanie powraca".

jeśli chcesz mieć modne długie włosy i chcesz utrzymać je w dobrej kondycji powinnaś zdecydować się na warstwowe cięcie. Doradza fryzjer gwiazd. Wewnętrzne warstwy powinny być dłuższe, a te zewnętrzne dookoła głowy krótsze.

Stylista doradza również fryzury z warkoczami. Są proste do wykonania, a już mały akcent z warkoczem, taki jak u Ashley Greene - tworzy piękną i dziewczęcą fryzurę idealnie nadającą się na wielkie wyjście.

Jakie fryzury wolisz?
Więcej o: