Kilka pomysłów na fryzury z warkoczami - WIDEO

Warkocze właściwie nigdy nie wychodzą z mody. Pomysłów na zrobienie fryzury z warkoczami jest bardzo wiele. Dziś zaprezentujemy wam 3 z nich. Zobaczcie!

Warkocze są dziś bardzo modną fryzurą . Pasują do każdego typu urody. Dodają kobiecego uroku i wyglądają bardzo dziewczęco. W zależności od fryzury jaką wybierzemy - możemy nadać twarzy łagodnego i naturalnego wyrazu. Wyglądać bardzo romantycznie lub też wybrać bardziej zadziorną wersję i wyglądać zupełnie niebanalnie.

Plusem jest to, że pasuję właściwie na każdą okazję. I są rewelacyjnym pomysłem na spektakularne wyjście.

Dobrym pomysłem na lato może być też związanie włosów w koński ogon, a następnie przewiązać wstążką, rozdzielić włosy na dwie części, a wstążkę potraktować jako trzecią i zapleść warkocz.

Wbrew pozorom wykonanie fryzury wcale nie jest szczególnie czasochłonne. Możemy je wykonać zupełnie samodzielnie lub poprosić o to koleżankę.

Oto 3 filmiki z instruktażem wykonania. Zobaczcie:

Fryzura idealna na wieczorne wyjście. Jest bardzo elegancka i dosyć łatwa do zrobienia.

Tą fryzurę często wykorzystują gwiazdy. Jest bardzo prosta i w zasadzie warkocz, który jest niewielkim elementem - buduje całą fryzurę. Aby ją wykonać potrzebujecie zaledwie 5 minut.

Przy tej fryzurze może przydać się pomocna dłoń. W rezultacie nadaje się świetnie na każdą okazję. Zarówno formalną jak pójście do pracy, jak i wieczorne wyjście ze znajomymi.

Zobacz też:

3 uczesania na ślub spod ręki fryzjera Agencji Ford Models

Więcej o: