Z wybiegu: Whitney Port w sukience Moschino

Wiosenno - letnia kolekcja Moschino spotkała się z  bardzo pozytywnym odbiorem, również wśród gwiazd.

Wiosenno - letnia kolekcja Moschino jest bardzo skontrastowana. Eleganckie kreacje w czerni przeplatane są intensywnie kolorowymi, wzorzystymi sukienkami, które wzbudziły dużą sympatię gwiazd. Niedawno nabyła taką Whitney Port i wyglądała świetnie! Żeby uniknąć przesłodzenia gwiazdka zestawiła ją z czarnymi dodatkami i w ten sposób wyważyła stylizację.

Znakiem rozpoznawczym kolekcji są wiśnie , które pojawiają się na co drugim ubraniu i nadają kolekcji trochę infantylnego charakteru. Znajdziemy je na słodkich sukienkach baby doll, zwiewnych bluzkach i mini spódniczkach. Zestawione z abstrakcyjnymi wzorami i kwiatami tworzą radosny mix kolorów. Ocieplanie wizerunku marki i wprowadzenie mniej poważnych, radosnych elementów to od lat świadoma polityka Rosselli Jardini dyrektor kreatywnej marki i następczyni Franco Moschino.

Prawdziwe apogeum popularności wiosenne projekty Moschino mają prawdopodobnie przed sobą, kiedy na ekrany wejdzie nowa seria "Plotkary", z Leighton Meester w sukience z tejże kolekcji. Wzorzyste sukienki mają wielki potencjał, żeby stać się obiektem pożądania dziewczyn na całym świecie.

Jak Wam się podobają?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Z wybiegu: Joanna Horodyńska w kreacji Isabel Marant

Więcej o: