Lekkie i mocne włosy z nowymi kosmetykami Pantene Pro -V

Nowa linia Pantene Pro-V to produkty stworzony z myślą o tym, aby intensywnie odżywiać włosy jednocześnie ich nie obciążając. Włosy mają być mocne a jednocześnie lekkie.

Kobietom często wydaje się, że muszą wybierać między włosami odżywionymi (jednocześnie ciężkimi i trudnymi do ułożenia, skłonnymi do szybszego przetłuszczania), a lekkimi, które łatwiej jest stylizować. Większość kobiet uczucie ciężkości włosów przypisuje odżywkom i maskom, które wzmacniając - obciążają. Bez odżywek z kolei włosy są wprawdzie lżejsze, ale tracą blask i zdrowy wygląd. Linia Pantene Pro -V Aqua Light to kosmetyki, które mają pogodzić lekkość i odżywienie.

Dzięki innowacyjnej formule włosy mają pozostać na dłużej lekkie i świeże, ale jednocześnie być odpowiednio odżywione.

Gdy odkryliśmy, jak bardzo tradycyjna odżywka może obciążyć delikatne włosy, zrozumieliśmy, że musimy opracować zupełnie nową formułę, która wzmocni włosy, ale spowoduje, że nie będą ciężkie i pozbawione życia " - mówi Frauke Neuser - ekspert Pantene Pro - V.

Linia składa się z 4 produktów:

1) Szampon Lekkie i Mocne

Formuła szamponu tak jak w przypadku reszty kosmetyków z tej linii sprawia, że włosy mają być odżywione i wzmocnione. Usuwa z włosów osad i pozostałości po kosmetykach lekko je oczyszczając. Wypróbowałam i muszę powiedzieć, że działa bardzo delikatnie - włosy nie są szorstkie. I po spłukaniu wciąż są gładkie i miękkie. W przypadku niektórych szamponów od razu czujemy, że bez odżywki nie damy rady przeciągnąć nawet grzebyka bez wyrwania części włosów.

Cena: 10,50zł/ 250ml, 17zł/ 400ml

2) Odżywka Lekkie i Mocne

szybko i łatwo się spłukuje nie pozostawiając niechcianego osadu. Zastosowano tu drobnowarstwową strukturę żelową, która sprawia, że składniki odżywcze wnikają do wnętrza włosa, a ich nadmiar jest usuwany podczas spłukiwania. zawiera również mniejszą ilość silikonów (producent zapewnia, że o połowę w porównaniu do innych kosmetyków tego typu), dzięki czemu włosy mają być mniej obciążone.

Cena: 10,50zł/ 250ml

3) Wzmacniający włosy, dwufazowy spray Lekkie i Mocne

Spray odżywia i jednocześnie stylizuje włosy, natomiast pomiędzy myciami je odświeża. Pierwsza, górna faza kosmetyku zawiera substancje wzmacniające, które ułatwiają rozczesywanie, natomiast skupiona pod nim kolejna faza zawiera pantenol i wygładza fryzurę. Spray można stosować zarówno na mokre jak i na suche włosy.

Cena: 17zł

4) Odżywiająca i wzmacniająca maska Lekkie i Mocne

Mimo, że zawiera intensywnie odżywiające składniki - kosmetyk nie obciąża włosów. Mają być mocniejsze i zregenerowane. Maskę najlepiej stosować dwa razy w tygodniu.

Cena: 17zł

Wypróbowałam całą linię i daję tym kosmetykom najwyższą ocenę. Włosy są bardziej delikatne, miękkie i błyszczące, a jednocześnie bardziej podatne na stylizacje. Jedne z lepszych jakie do tej pory miałam w posiadaniu.

Więcej o: