Zestawienie wodoodpornych tuszy do rzęs

Chcesz cieszyć się delikatnym letnim makijażem na plaży, basecie czy wśród morskich fal. Zobacz nasze zestawienie wodoodpornych tuszy do rzęs.

1) Gosh, Amazing Length'n Build Waterproof

Zawiera pantenol i keratyne dzięki czemu odżywia rzęsy. Ponadto w jej składzie znajdziemy: proteiny pszenicy, witaminy C i E oraz prowitamina B5.

Cena: 26zł

2) Maybelline, Define-A-Lash Waterproof

Wodoodporna wersja tradycyjnej maskary wydłużającej. Szczoteczka ma wydłużać rzęsy i zapobiegać powstawaniu grudek. Jest delikatna, dzięki czemu nadaje się do wrażliwych oczu.

Cena: ok 30zł

3) Lash Advanced Waterproof Mascara

Również zawiera keratynę, która nawilża i odżywia rzęsy, witaminy C i E oraz prowitaminę B5.

Cena: 26zł

4) Kanebo, 38°C Silk Performance

Tusz jest wodoodporny, ale zmywa się czysta wodą o temperaturze 38 stopni. Ma również dobrze rozczesującą i rozdzielającą rzęsy szczoteczkę.

Cena: 120zł

5) Hypnose Waterproof, Lancome

Dzięki recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 rzęsy mają być nawet sześciokrotnie grubsze, a jednocześnie niesklejone.Konsystencja tuszu przypomina fluid. Dostępny w trzech kolorach, także w wersji zmywalnej.

Cena 120zł

6) Magnif'yes, Rimmel

Maskara ma działanie pogrubiające i wydłużające, oprócz tego, że jest działa wodoodpornie.

Cena: 25zł

7) Look Out, Astor

Jest wyposażona w szczoteczkę o elastycznym, podwójnym aplikatorze. Krótkie ząbki wyciągają rzęsy, a unikalny rząd dłuższych ząbków sprawia, że rzęsy są rozczesane we wszystkich kierunkach i uniesione.

Cena 30zł

8) Volume Express Turbo Boost Waterproof, Maybelline

Ma żelową formułę oraz szczoteczkę, która ma 5-krotnie pogrubiać rzęsy, wydłużać je i podkręcać. Szczoteczka zapobiega powstawaniu grudek. Makijaż oczu wytrzymuje cały dzień nie rozmazując się. Tusz nie kruszy się i ma odcień głębokiej czerni.

Cena: 20zł

9) Estee Lauder, Illusionist Waterproof Maximum Curlin Mascara

To maskara, która oprócz swych właściwości wodoodpornych podkreśla, podkręca i rozdziela rzęsy. Przy czym jest niezwykle trwała.

Aby utrwalić wodoodporne działanie tuszu warto spryskać pomalowane rzęsy wodą termalną lub specjalnie do tego celu przeznaczonym utrwalaczem.

A czy wy macie swoje ulubione maskary wodoodporne, które możecie polecić?

Więcej o: