Wielkie zmiany w Saks Fifth Avenue

Saks Fifth Avenue, jeden z najpopularniejszych sklepów na świecie sprzedający kolekcje znanych domów mody zdecydował się na poszerzenie rozmiarówki do numeru 44. To prawdziwa zapowiedź zmian!

Dotychczas w nowojorskim sklepie Saks Fifth Avenue największym rozmiarem, w jakim dostępne były ubrania z kolekcji znanych domów mody był 40, ale niebawem ma się to zmienić. Wraz z nadejściem nowego sezonu rozmiarówka niektórych linii zostanie poszerzona o duże numery. Kreacje takich marek, jak Dolce & Gabbana, Alexander McQueen, YSL, Fendi, Roberto Cavalli dostępne będą nawet w rozmiarze 44. Zapowiedziano też, że niektóre marki mogą się zdecydować na wprowadzenie jeszcze większych rozmiarów.

To niesamowita wiadomość dla fanek mody, które nie mają sylwetki modelki, a chcą nosić ubrania z logo jednego z luksusowych domów mody. W internetowym butiku Net-A-Porter większość ubrań dostępna jest jedynie do rozmiaru 42 i większe panie nie mają szans na zakup wymarzonej kreacji. Poszerzenie rozmiarówki w Saks Fifth Avenue może zapoczątkować większe zmiany. Na razie zmiana zostanie wprowadzona wyłącznie w nowojorskim sklepie, ale mamy nadzieję, że inne sieci również zdecydują się na ten krok.

Więcej o: