Intensywne nawilżanie skóry z kosmetykami Balneum Intensive

Seria kosmetyków Balneum Intensive to produkty przeznaczone przede wszystkim dla osób mających problemy z suchą skórą. Mają zapewnić kompleksowe nawilżenie.

Problem suchej skóry to nie tylko niedostateczne nawadnianie jej od wewnątrz . Wiedzą to najlepiej osoby, których ten problem dotyczy. Skóra tego typu wymaga systematycznego nawilżania i natłuszczania. pomoże to uniknąć efektu złuszczania, podrażnień i pojawiających się szybciej oznak starzenia.

Nowa linia Balneum Intensiv to dermokosmetyki do codziennej pielęgnacji suchej skóry, które zawierają związki tłuszczowe i mają odbudowywać naturalną warstwę lipidową naskórka.

W składzie linii znajdziecie:

1) Krem do twarzy Balneum Intensiv

2) Płyn do mycia ciała Balneum Intensiv

3) Emulsja do ciała Balneum Intensive

4) Olejek pod prysznic Balneum Intensiv

Przeznaczony do delikatnej pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry. Produkty zawierają unikalną kombinację naturalnych składników: oleju z awokado i oleju sojowego, który stanowi źródło cennych kwasów Omega 3 i Omega 6.

Kwasy tłuszczowe zawarte w kosmetykach, zbliżone są składem do naturalnych lipidów skóry. Dzięki nim skóra jest delikatnie natłuszczona i doskonale nawilżona.

Ceny kosmetyków 20 - 30zł

Zobacz też:

Powstanie kolekcja Wonder Women od M.A.C

Więcej o: