Film o wrześniowym wydaniu W Magazine

Powstaje film o przygotowywaniu największego, wrześniowego wydania W Magazine pod redakcją Stefano Tonchi. Czy ma szansę pokonać "The September Issue" Vogue'a?

Bycie drugim jest trudne. Świetny tytuł "The September Issue" został już wykorzystany przez konkurencję. W dodatku pomysł na nakręcenie dokumentu o przygotowywaniu największego numeru w roku nie jest już pionierski. W Magazine nie może się też poszczycić równie charakterystycznymi bohaterami, jak Vogue ze sławną Anną Wintour , o której słyszeli nie tylko fani mody, ale i osoby kompletnie nie interesujące się daną tematyką. Czy jest więc sens nakręcać film?

Z drugiej strony, startowanie z dalszej pozycji nie jest takie złe. Szlak został już przetarty, więc można skorzystać z pomysłów rywala i zmodyfikować jego błędy. Przedstawiciele W Magazine zdecydowali się na nakręcenie filmu o tej samej tematyce, co amerykańska redakcja Vogue'a choć na razie nie wiadomo, jak zbliżone będą obie produkcje . Rzecznik prasowy zapowiedział tylko, że premiera filmu planowana jest na późny październik.

Dokument o przygotowywaniu wrześniowego wydania W Magazine pod czujnym okiem nowego redaktora naczelnego Stafano Tonchi zapewne nie zainteresuje ogółu społeczeństwa i prawdopodobnie nie taki jest cel tego przedsięwzięcia. Z pewnością to będzie kolejna obowiązkowa pozycja dla fanów świata mody. Miejmy nadzieję, że nas mile zaskoczy.

Więcej o: