Masło shea w pielęgnacji włosów - nowości Fekkai

Latem nasze włosy stają się przesuszone, bardziej łamliwe i podatne na rozdwajanie. Nowa linia kosmetyków Fekkai z masłem shea powstała z myślą o tym problemie.

W lecie stanowi ochronę w trakcie kąpieli morskich i słonecznych dla Twoich włosów i ciała. Chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Marka Fekkai wprowadziła nową linię do pielęgnacji włosów, której bazę stanowi właśnie masło shea.

W składzie znajdziemy:

1) Nawilżający szampon Shea Butter

Przeznaczony jest do suchych i cienkich włosów. Zawiera składniki oczyszczające na bazie kokosa, natomiast masło shea i proteiny słodkich migdałów mają nawilżać i wygładzać. Polecane są również dla włosów kręconych.

Cena: 110zł

2) Nawilżająca odżywka Shea Butter

Poleca się ją do codziennego stosowania, szczególnie dla włosów cienkich i przesuszonych. Ma nawilżać i ułatwiać rozczesywanie - nie obciążając włosów.

Nawilżająca odżywka Shea Butter, cena 110złNawilżająca odżywka Shea Butter, cena 110zł Fot. Materiały prasowe Cena 110zł

3) Maska do włosów Shea Butter

Maska ma być rewitalizującą kuracją do bardzo zniszczonych i pozbawionych blasku włosów. Głównym składnikiem maski jest czyste masło Shea z Prowansji, oprócz tego zawiera naturalne olejki z orzecha macadamia, nasion słonecznika i kwiatu krokosza barwierskiego. Natomiast nasiona moreli mają działanie energetyzujące i pobudzające skórę głowy.

Nawilżająca odżywka Shea Butter, cena 110zł Cena: 100zł

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA

Więcej o: