Trendy z wybiegów - mocne akcenty w makijażu

W trendach nadchodzącego sezonu obserwujemy po raz kolejny zwrot ku naturalności. Makijaż typu nude z mocnym zaakcentowaniem jednego elementu twarzy. Zobaczcie!

Naturalizm znów wraca do łask. Tym razem jednak uwagę przykuwa jeden dosyć wyraziście podkreślony element makijażu . Mogą to być usta podkreślone ciemną czerwoną szminką, kocie oko przykuwające uwagę grubą linią eyelinera lub rzucającymi się w oczy rzęsami lub kolorowy cień, który ożywia pergaminową cerę. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że jest to tylko jeden element . Reszta nie powinna odwracać on niego uwagi.

Gładka cera bez nierówności powinna wyglądać na świeżą i wypoczętą do tego minimum różu to ważne wskazówki. Na wielu wybiegach trend ten był wyraźnie widoczny.

Jest to cenna wskazówka dla osób, które lubią naturalnie wyglądać , nie czują się dobrze w mocnym makijażu, a jednak chcą czasem się odmienić. Nie ma co się obawiać koloru, ani odważnych pociągnięć kreską. Dzięki temu, że reszta pozostaje w neutralnej tonacji makijaż będzie się wyróżniał, i jednocześnie nie będzie przesadzony.

Obejrzyjcie zdjęcia w galerii!

Co o tym myślicie?

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA

Więcej o: