Retro sesja Jennifer Lopez

We wrześniowym numerze amerykańskiego Glamour Jennifer Lopez wcieliła się w seksowną panią domu.

W sesji autorstwa Ellen von Unwerth Jennifer Lopez pełni rolę seksownej pani domu, która najzwyklejsze czynności wykonuje z niezwykłym wdziękiem. Zachwyca retro atmosfera i stylizacje. Welury, cętki i obcisłe fasony pojawiają się tu w wydaniu domowo-przytulnym. Jennifer wygląda jednocześnie słodko, seksownie i bardzo jej do twarzy w kocich okularach ! Sesji towarzyszy obszerny wywiad z piosenkarką, w którym znajdziemy między innymi komentarz do sesji:

Lubię wnieść trochę fantazji do swojego życia. W pewnym sensie w domu jestem trochę jak na zdjęciach. Czy chodzę w pełnym makijażu i fryzurze? Nie. Ale zdarza mi się założyć ładną sukienkę.

Jennifer Lopez w Glamour US, wrzesień 2010, skanJennifer Lopez w Glamour US, wrzesień 2010, skan

Sesja z Jennifer jest efektem szerszego "trendu domowego", który zapoczątkowała Madonna w kampanii Dolce & Gabbana. Powróciła Kobieta Domowa, która realizuje się dbając o rodzinę, podtrzymuje ognisko domowe, gotuje, sprząta, robi zakupy i wychowuje dzieci. Czerpie z tego radość, satysfakcję i siłę . Często pełni rolę głowy rodziny, ale nie zależy jej na władzy za wszelką cenę. Kurą domową w stylu retro, chociaż niestety już nie tak silną, stała się również Beyonce w teledysku do piosenki "Why Don't You Love Me". Efektem społecznej tęsknoty za Kobietą Domową, która jest przeciwieństwem surowej i oziębłej bizneswoman, są również jesienne kolekcje, w których znajdziemy wiele fasonów retro, jak np. rozkloszowane spódnice z podwyższoną talią rodem z lat 50 i obcisłe sweterki. Nowa kobieta nie będzie już musiała dręczyć się dietami i wciskać w rozmiar xxs, za to powinna czerpać radość z życia i robić to co lubi! Tak jak Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w Glamour US, wrzesień 2010, skan

Wygraj zakupy o wartości 200zł w MOHITO

Więcej o: