Trendy w makijażu na jesień/zimę 2010 według marki Revlon

Zapowiedź trendów w makijażu jesień/zima 2010 prezentowała marka Revlon podczas London, Paris & Nowy York Fashion Week. Zobaczcie!

Najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu według marki Revlon zdecydowanie będzie brąz. Zarówno na ustach, jak i na oczach dla podkreślenia konturów. Ten kolor bedzie królował w każdej postaci: różne odcienie, różne faktury pomieszane ze sobą będą tworzyły nową głębię koloru.

Przedstawiamy 2 rodzaje makijaży prosto z pokazów:

1) Hussein Chalayan

Gaele PIERRE

Przygaszone i delikatnie podkreślone usta pomalowane pomadką Super Lustrous w kolorze MINK współgrać miały z wyrafinowanym makijażem oczu, które zostały pomalowane cieniami Revlon Colorstay Quad w kolorze Coffe Bean oraz grafitowym kolorze z palety One Time Only Palette, którą zaprojektowała sama makijażystka Gucci Westman.

Premiera pomadki Super Lustrous MINT ( 29zł) przewidywana jest na wrzesień 2010 roku.

Drugim kolorem, które tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody jest krwista czerwień.

Ten seksowny kolor nawiązywać ma do królującego w zeszłym roku na wybiegach głębokiego fioletu w stylu gotyckim. W nadchodzącym sezonie nie zapominajcie o krwistej czerwieni na paznokciach - znów będzie hitem!

2) Antonio Berrardi

Pisaliśmy już o powrocie ciemnych szminek . Trend sprawdza się również i w tym przypadku. Gucci Westman stworzyła ten makijaż używając bardzo modnego śliwkowego koloru pomadki (Revlon ColorBurst - Plum). Ten mocny element tworzy cały efekt tego makijażu. Gucci uważa, że najważniejsze jest mieszanie różnych faktur, dlatego też by dodać całości odrobiny delikatności i zmysłowości nałożyła na usta dodatkowo błyszczyk ( Super Lustrous Lip Gloss w kolorze Shiny City). Podczas pokazu modelki miały pomalowane paznokcie nowym, matowym lakierem marki Revlon w kolorze Deep Ruby Ribbon.

Premiera pomadki ColorBurst - Plum (46zł) już w tym miesiącu, natomiast lakieru (19zł) ze wrześniu.

Zajrzyjcie też do galerii!

Weź udział w konkursie MOJITO

Jak ci się podobają te makijaże?
Więcej o: