Wpadka - monochromatyczny makijaż Emmy Roberts

9 sierpnia odbyła się gala rozdania nagród Teen Choice Awards. Pojawiła się tam również Emma Roberts, która zaliczyła makijażową (i nie tylko!) wpadkę.

Nie jesteśmy pewni kto zajmował się stylizacją Emmy Roberts , ale jeśli nie była to ona sama, to stylista powinien się zastanowić, czy wybrał dobry zawód. Młoda aktorka, znana głównie wśród nastolatków między innymi z roli w filmie "Walentynki" - nie dość, że miała kiepsko skomponowany strój - to jeszcze zupełnie nietrafiony makijaż , który nie tylko kolorystyką - nie pasował do reszty.

AP/Chris Pizzello

Podstawowy błąd to wybranie jednolitych barw i to w dodatku nudnych! Monochromia jest teraz bardzo modna, nie tyczy się to jednak makijażu. Na pewno nie tego! Zarówno, oczy, usta jak i policzki były w takiej samej tonacji - wszystko zlewało się ze sobą (łącznie z kolczykami!).

Kolejną sprawą jest pomalowanie tym samym cieniem dolnej i górnej powieki aż pod same brwi. Jeśli decydujecie się na oko w jednym kolorze cień nie powinien wychodzić poza załamanie powieki , a i wówczas dobrze jest dodać oczom mocniejszego akcentu takiego jak eyeliner, czy na przykład sztuczne rzęsy, które sprawią, że spojrzenie będzie wyraziste , a nie jak w przypadku Emmy - zupełnie rozmyte.

Całość makijażu sprawia, że aktorka wygląda blado.

Poza tym: jeśli decydowała się na koloryzację włosów - powinna była zrobić to przynajmniej tydzień przed galą. Wówczas nie byłoby widać zabarwionej od farby skóry wokół linii włosów.

AP/Chris Pizzello

Całość stylizacji również nie wyglądała najlepiej. Kolorystyka makijażu była nie trafiona sama w sobie, a w połączeniu z resztą stylizacji - była już zupełną klapą.

Sukienka Brian Reyes miałaby szansę się obronić, gdyby nie jej zielony kolor , który nie komponuje się dobrze z bladą skórą aktorki. Słabym pomysłem było również połączenie sukienki z ciężkimi lakierowanymi butami.

Wniosek?! Każdy element stylizacji Emmy Roberts pochodził jakby z innej bajki. I to niestety widać...

Weź udział w p achnącym konkursie Frilly Lilly

Jak oceniasz stylizację Emmy Roberts?
Więcej o: