Rihanna ma nowy tatuaż - na szyi

Rihanna - znana ze swego zamiłowania do tatuaży - stała się szczęśliwą właścicielką kolejnego z nich. Tym razem na szyi!

Kilka dni temu podczas pobytu w Nowym Jorku piosenkarka postanowiła zrobić sobie nowy tatuaż. Nie byłoby to dziwne - w końcu Rihanna ma ich już kilka. Jej pomysły są jednak coraz bardziej śmiałe. Tym razem zdecydowała się na tatuaż na szyi . Jest to napis w języku francuskim: "Rebelle fleur" - co miało oznaczać zbuntowany kwiat!

Niestety jak to się często zdarza - pojawił się błąd . Ani Rihanna ani osoba, która robiła jej tatuaż widocznie nie wiedziała, że w języku francuskim przymiotniki pojawiają się po rzeczownikach. W tym przypadku napis powinien brzmieć: "Fleur rebelle". Biorąc pod uwagę, że jest to miejsce, którego nie da się ukryć - od razu zrobiło się głośno na ten temat. Oczywiście zawsze mogło być gorzej, mimo wszystko jednak niepoprawnie napisany napis pozostanie pewnie w tym miejscu na długo.

Ciekawe jaki tatuaż będzie następny . Ostatnio Rihanna polubiła napisy w językach obcych. Czy teraz zmieni swoje upodobania? Być może zdecyduje się na jakiś w kolorze?

Gwiazda uwielbia zaskakiwać i zwracać na siebie uwagę. Już teraz jest najbardziej znaną gwiazdą słynącą z licznych metamorfoz fryzjerskich. Niedługo to samo będzie się dotyczyło jej coraz bardziej licznych tatuaży.

JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Co myślicie o tatuażu Rihanny?
Więcej o: