Zapach księżniczki Lei z Gwiezdnych Wojen?

Wydawać, by się mogło, że już nie jest w stanie nas zaskoczyć jeśli chodzi o zapachy gwiazd i znanych osób. Tym razem powstał zapach postaci filmowej i to 27 lat po jej ekranowej premierze.

Ciekawe na jakie pomysły wpadną jeszcze producenci perfum . 27 lat po pojawieniu się na ekranach pierwszych filmów Star Wars pojawiają się perfumy Księżniczki Lei. Celebraton V pojawią się w sprzedaży w tym miesiącu. Na razie dostępne będę w stanach Zjednoczonych.

Nie wiadomo dlaczego pomysł powstał dopiero teraz. Widać jednak, że producenci są w stanie zrobić wszystko, by zaciekawić konsumentów jakimś niestandardowym rozwiązaniem. Pytanie tylko, czy nie jest na to odrobinę za późno? Seria jest wprawdzie kultowa i znana na całym świecie, ale czy to wystarczy, by zapach dobrze się sprzedawał ? Nadzieja w wiernych fanach filmów Star Wars!

Zapach perfum to połączenie białej brzoskwini, lilii, bergamotki, heliotropu, jaśminu i piżma. Butelka ozdobiona jest łańcuchem, który ma nawiązywać do tego, który nosiła w filmie więziona przez Jabba the Hutt - aktorka Carrie Fisher (wraz z jej znanym metalowym bikini).

Cena perfum to ok. 40$.

Jest również coś dla mężczyzn. Zapach Lando , który ma być hołdem dla postaci Lando Calrissiana granego przez Billy'ego Dee Williamsa. Perfumy pachną mandarynką, kadzidłem, kwiatem lotosu, fiołkiem i piżmem.

EAST NEWS//Mary Evans Picture Library

Jak wam się podoba ten pomysł?

Jak oceniasz pomysł z perfumami?
Więcej o: