Wpadki: Katie Price z iPodem na głowie

Katie Price słynie ze specyficznego gustu. Tym razem ubrała się w... iPody.

Katie Price zajęła się ostatnio promocją iPodów i widać, że jest bardzo zaanagażowana w sprawę. Na londyńskiej imprezie promocyjnej pojawiła się w futurystycznym, srebnym kombinezonie i osobliwych dodatkach. Na głowie i uszach można dostrzec liczne iPody. Rozumiemy, że w niektórych kontraktach reklamowych gwiazdy zobowiązują się do eksponowania logo lub noszenia kreacji promowanej marki, ale podejrzewamy, że marka iPod nie była aż tak wymagająca. Katie najwyraźniej postanowiła zadziałać na własną rękę i wszystkich zaskoczyć. Srebrny, obcisły kombinezon eksponujący biust, różowe serduszka, cyrkonie i iPody sprawiają, że celebrytka zwraca uwagę zarówno na siebie jak i reklamowane iPody. Teoretycznie marka powinna być zadowolona - dzięki Katie właśnie o niej piszemy. Ale czy na pewno w przyszłości marka chce być kojarzona z kiczem i tandetą?

Katie PriceKatie Price East News

Kombinezon kosmitki to nie pierwszy oryginalny pomysł Katie. Modelka ostatnio promowała swoją książkę "Paradise" w stroju kąpielowym.

Modelka Katie Price wprowadziła na rynek swoją najnowszą książkę 'Paradise'. Modelka promowała ostatnio powieść w Londynie. Katie udowodniła, że pisarka nie musi nosić tylko swetrów i okularów na nosi. Może być sexy!Modelka Katie Price wprowadziła na rynek swoją najnowszą książkę "Paradise". Modelka promowała ostatnio powieść w Londynie. Katie udowodniła, że pisarka nie musi nosić tylko swetrów i okularów na nosi. Może być sexy! Tom Belcher/Capital Pictures/Forum

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Modelka Katie Price wprowadziła na rynek swoją najnowszą książkę 'Paradise'. Modelka promowała ostatnio powieść w Londynie. Katie udowodniła, że pisarka nie musi nosić tylko swetrów i okularów na nosi. Może być sexy!

Więcej o: