Jesień na kolorowo - pastelowa kolekcja Gosh

W czasie gdy większość firm stawia w nowych jesiennych kolekcjach na bardziej stonowaną kolorystykę - marka Gosh postanowiła pójść z zupełnie inną - bardziej pastelową stronę.

Inspiracją jesienno-zimowego makijażu Gosh-a są pastelowe odcienie różu i beżu, wzbogacone akcentami w tonacjach brudnych błękitów i zieleni. Pastelowe odcienie dodać mają świeżości i dziewczęcego uroku. Kto bowiem powiedział, że jesień zawsze musi być smutna?

W składzie kolekcji znajdziecie:

1) Dwie nowe paletki cieni do powiek Quattro:

Vanity Pastels ("Pastelowa Toaletka"),

- Modest Liberty ("Odrobina Wolności")

Dla uzyskania lekkiego, bardziej naturalnego looku na co dzień, wystarczy użyć jednego odcienia. Aby uzyskać bardziej wyszukany i spektakularny efekt dozwolone są wszelkie kombinacje kolorystyczne.

GoshGosh Fot. materiały prasoweGoshGosh Fot. materiały prasowe

Cena: 59,90zł

2) Puder dekoracyjny

To sypki puder do powiek o metalicznym odcieniu, który może być używany indywidualnie lub w połączeniu ze zwykłym cieniem jako rozświetlacz. Może być również używany na mokro jako tusz do kresek - nakładany przy pomocy zwilżonego pędzelka.

Dostępny w kolorach: Doll nr 19 oraz Lime nr 20.

GoshGosh Fot. materiały prasoweGoshGosh Fot. materiały prasowe

Cena: 59,90zł

3) Błyszczyk

Jest częściowo przezroczysty z perłową nutą o nieco słodkim smaku wanilii. Błyszczyk ma  numer 04 - delikatny, pastelowy róż. Błyszczyk podobnie jak cienie Quattro ma wbudowane lusterko i światełko diodowe.

Gosh Cena: 49,90zł

4) Nabłyszczascz "Cindirella" To sypki, metaliczny i nabłyszczający puder do twarzy i ciała. Dobrze pasuje na specjalne okazje lub wieczorne wyjście na imprezę. Pięknie nabłyszcza skórę i sprawia, że mieni się ona tysiącem iskierek. Jego atutem jest stylowa puderniczka oraz prawdziwy buduarowy puszek.

Gosh Cena: 49,90zł

5) Lakier do paznokci

W kolekcji jesienno-zimowej dostępne są dwa, nowe, limitowane kolory: Sweet Rose nr 589 oraz Silky Mint nr 591.

GoshGosh Fot. materiały prasoweGoshGosh Fot. materiały prasowe

Cena: 24,90zł

Zobaczcie też:

makijaż - kolory zawsze modne

Więcej o: