Jessica Biel i jej deszczowa fryzura

Ostatnie często pojawiające się znikąd deszcze niszczą wam fryzurę? Jessica Biel znalazła na to sposób. Takiej fryzurze wilgotne powietrze tylko pomoże!

Kobiety, których włosy pod wpływem deszczowej pogody puszą się i kręcą przeważnie decydują się się na spięcie włosów. Nie jest to jednak jedyna opcja. Pogoda może być dla naszej fryzury sojusznikiem. Trzeba tylko odpowiednio wybrać.

Tak też zrobiła Jessica Biel na premierze filmu Team w Londynie. Pogoda była fatalna jak na Anglię przystało, zamiast więc zdecydować się na prostowanie - Jessica wybrała stylowe fale. Dzięki temu, pomimo deszczu wyglądała świetnie.

Jak zrobić fryzurę:

Krok pierwszy:

Nałóż na włosy odrobinę pianki lub kosmetyku do stylizacji.

Krok drugi:

Jeśli twoje włosy naturalnie się falują - zadanie będzie prostsze. Do zrobienia fryzury wykorzystaj lokówkę lub prostownicę. Losowo wydzielaj kosmyki i owijaj je wokół lokówki. Same końcówki niech pozostaną proste. Nawijaj pasma włosów pod różnym kątem i kierunkiem. Fale powinny być nieregularne.

Krok trzeci:

Przeczesz włosy palcami. Roztrzep je trochę i użyj lakieru do utrwalenia fryzury. Pamiętaj, że wilgotne powietrze w takim przypadku będzie wzmagało lekko niechlujny efekt, na którym nam zależy.

Jak wam się podoba?

Zobacz:

Kate Perry kocha kolorowe peruki

Więcej o: