Stylizacja Natalii Lesz - hit czy kit?

Natalia Lesz jest zwolenniczką eksponowania biustonosza pod sportowym topem. Co sądzicie o tym trendzie?

Odkryte biustonosze w wydaniu sportowym wróciły kilka sezonów temu wraz z modą na lata 80. i początek 90. Wówczas pojawiło się kilka kontrowersyjnych trendów, między innymi marmurki, body, estetyka disco, grunge i sportowy styl nawiązujący do fitnessu. Nie były to łatwe trendy, zyskały sobie zwolenniczki, ale jeszcze więcej przeciwniczek.

Natalii Lesz sportowy look najwyraźniej przypadł do gustu. Piosenkarka założyła luźny top, czarny biustonosz, spodnie a'la marmurki i sznurowane botki open toe. Sportowy zegarek i opaski podkręciły całość.

Wyeksponowana bielizna w wydaniu buduarowym była jednym z ważniejszych tegorocznych trendów, ale niestety w przypadku sportowej stylizacji Natalii klasyczny biustonosz nas nie przekonuje. Luźny top, sportowy zegarek i marmurki to niezły, chociaż trochę przedawniony pomysł, natomiast sznurowane botki i czarny, satynowy biustonosz wyglądają tandetnie.  Sportowa tuba wyglądałaby zdecydowanie lepiej.

Natalia LeszNatalia Lesz kapif.pl

W biustonoszu wystającym spod topu Natalia wystąpiła również w swoim ostatnim teledysku do piosenki Radioactive . W klipie piosenkarka zestawiła koronkowy biustonosz, ze sportowym topem u rurkami. W tym przypadku pudrowy róż i koronka sprawdziły się świetnie. Natalia wygląda romantycznie i zawadiacko jednocześnie, ale nie - wulgarnie.

A co Wy sądzicie o eksponowaniu "zwykłej" bielizny? To hit czy kit?

Natalia Lesz Radioactive, youtube.comNatalia Lesz Radioactive, youtube.com Natalia Lesz Radioactive, youtube.com

Poniżej teledysk Natalii. Polecamy!

Wystający biustonosz to
Więcej o: