Moda na własny zapach, czyli jak pachną gwiazdy

Są znane i bogate. Wzbudzają powszechne zainteresowanie świata. Nie narzekają na brak pracy ani uwielbienie fanów. Często okazuje się, że to wciąż mało. Zobaczcie, które gwiazdy zapragnęły lansować nazwiskiem swoje prywatne perfumy.

Niektóre z nich wypuszczają jeden zapach , który ma się z nimi kojarzyć, inne z kolei nie potrafią przestać sygnować swoim nazwiskiem wciąż nowych zapachów. Rekordzistki mają ich nawet po kilkanaście!

Trudno powiedzieć, czy do końca jest to sprawa pieniędzy, czy też ambicji, które sięgają coraz dalej. Faktem jest jednak, że ostatnimi czasy stało się to swego rodzaju trendem. Każda z gwiazd musi mieć swój zapach.

Czy jest to moda? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Gwiazdy często zaczynają od reklamowania perfum znanych marek, najczęściej jednak kończy się to podpisaniem flakoniku swoim własnym nazwiskiem. Być może w oczach gwiazd oznacza to dodatkowy prestiż...

Jakby nie było: jest popyt - jest i podaż. Nam znane aktorki, piosenkarki kojarzą się z luksusem. Z pewnego rodzaju marzeniem. Nie ma chyba kobiety, który chociaż przez chwilę po cichu nie marzyłaby o tym, by stanąć w blasku fleszy na czerwonym dywanie. Gdzieś podświadomie często dążymy, by być i wyglądać jak znane celebrytki. Zapach sławnej osoby, która kojarzy nam się w ten sposób - przybliża nas do tego celu. Jest to cząstka na którą możemy sobie pozwolić.

Jeszcze nie tak dawno prawdziwe luksusowe perfumy w swej formie i klasie były klasykami (jakby chociaż Chanel No 5) dziś najwidoczniej i to zaczyna zaczyna powoli ulegać zmianie...

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy również zauważyłyście ten rozprzestrzeniający się trend?

Obejrzyjcie naszą galerię. I zobaczcie, które gwiazdy cieszą się z posiadania własnych perfum!

Zobacz też:

Nowa twarz marki Maybelline

Więcej o: