Z szafy gwiazd - wyjątkowo popularna sukienka!

Na Bydgoszcz Hit Festiwal Kasia Cerekwicka i belgijska piosenkarka Katerine wystąpiły w identycznej sukience. A my wiemy gdzie ją kupiły!

Jeden wieczór, jedna impreza, dwie gwiazdy i ta sama sukienka - wpadka? Niekoniecznie! Ale na pewno pretekst do porównań.

Spotkać na imprezie kogoś w takiej samej sukience zdarzało się już wielu gwiazdom (i nie tylko im), ale wystąpienie w identycznej kreacji scenicznej podczas jednego wieczoru wymaga wyjątkowego zbiegu okoliczności. Gwiazdy festiwalu nie przejęły się tą sytuacją, zwłaszcza, że  inaczej zaaranżowały strój.

Srebrna, obcisła sukienka z "blaszek" pochodzi z najnowszej, jesiennej kolekcji włoskiej marki Pinko i kosztuje 310 euro. Kreacja jest wyjątkowo ozdobna i może się przydać podczas wielu wyjść, imprez, a jak kiedyś przyjdzie Wam wystąpić na scenie, to również świetnie się sprawdzi :) Piosenkarki pokazały, że można ją nosić na wiele sposobów i wyglądać zupełnie inaczej.

Kasia CerekwickaKasia Cerekwicka kapif.pl

Kasia Cerekwicka założyła długie, obcisłe, czarne kozaki za kolano, które zdeterminowały całość i przykuwały uwagę. Wyglądała na pewną siebie, nowoczesną dziewczynę. Katerine postawiła na bardziej klasyczny, kobiecy look . Do sukienki założyła szpilki i dużo bransoletek. Ostateczny kształt stylizacjom nadały fryzury.

Czyja stylizacja Wam się bardziej podoba: nowoczesnej blondynki czy romantycznej brunetki?

KaterineKaterine kapif.pl

Więcej o: