18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Naga Kate Moss reklamuje biżuterię

W jaki sposób najlepiej zaprezentować biżuterię? Na nagiej modelce, ale oczywiście tej najlepszej, czyli na pięknej Kate Moss.

Sławna modelka wielokrotnie brała udział w rozbieranych sesjach m.in. Vogue, Interview, czy Love. Kate nie miała oporów przed pokazywaniem ciała, ani gdy było młoda, ani teraz mając 36 lat. Dlatego bez wahania rozebrała się do kampanii reklamowej biżuterii David Yurman na jesień/zimę 2010/2011. Czy jednak ten zabieg był konieczny?

Kate Moss w kampanii David Yurman jesień/zima 2010/2011Kate Moss w kampanii David Yurman jesień/zima 2010/2011 fot. mat. prasowe

Kate Moss z firmą David Yurman jest związana od kilku lat . Jej zdjęcia co sezon reklamowały markę, więc trzeba było zmienić dotychczasową stylistykę. Piękne zdjęcia widocznie nie wystarczyły, a wiadomo, że nagość sprzedaje się najlepiej. Dlatego postanowiono zaprezentować biżuterię na pięknym ciele Kate Moss.

Sesja odbyła się na plaży, a modelka pozwała nago "ubrana" wyłącznie w biżuterię z łańcuchów pochodzącą z najnowszej kolekcji na jesień/zimę 2010/2011. Na innym zdjęciu Kate stoi w wodzie, która zakrywa jej ciało. Na szyi ma piękny naszyjnik. Pozostałe zdjęcia klimatem przypominają poprzednie kampanie David Yurman. Zdjęcia promujące najnowszą kolekcję marki zrobił znany Peter Lindbergh , a sesja odbyła się na wyspie Saint-Barthélemy .

GALERIA !

Marka: David Yurman

sezon: jesień/zima 2010/2011

Modelka: Kate Moss

Fotograf: Peter Lindbergh

Nagość w reklamie:
Więcej o: