Pokaz najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego

3 września w Pałacu w Wilanowie odbył się wyjątkowy pokaz kolekcji Tomasz Ossolińskiego, który został ambasadorem projektu "Adam" włączającego mężczyzn do walki z rakiem piersi.

Akcja "Adam" została zorganizowana przez polski oddział firmy Avon oraz Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa Centrum. To unikatowy i niezrealizowany nigdzie wcześniej projekt mający na celu zaangażowanie mężczyzn w walkę z rakiem piersi. Ambasadorem przedsięwzięcia został znany i ceniony projektant mody męskiej Tomasz Ossoliński .

Jestem zaszczycony tym, że Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa Centrum i Avon Cosmetics Polska zaproponowały mi - mężczyźnie, wzięcie udziału w tej akcji. Takie projekty jak ten, dodają skrzydeł artyście i udowadniają, że moda może służyć słusznej sprawie" - powiedział Tomasz Ossoliński.

W ramach kampanii projektant stworzył kolekcję męskich garniturów i pięknych, damskich kreacji , które zaprezentował w ubiegły piątek na pokazie w Warszawie. Kolekcja "Adam - mężczyźni kontra rak piersi" zostanie zlicytowana , a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz działań w ramach Wielkiej Kampanii Życia.

Pokaz kolekcji Tomasza Ossolińskiego na jesień/zimę 2010/2011, który odbył się 3 września 2010Pokaz kolekcji Tomasza Ossolińskiego na jesień/zimę 2010/2011, który odbył się 3 września 2010 fot. EAST NEWS

W kolekcji można znaleźć cudowne, wieczorowe suknie z lejących się tkanin, jak i eleganckie, zmysłowe damskie garnitury, które idealnie wpisują się w męski trend sezonu jesień/zima 2010/2011. Warto zwrócić uwagę na wieczorowe suknie o garniturowym fasonie , które doskonale łączą w sobie sztywną, męską elegancję z miękką, delikatną kobiecością. Paleta jest złożona z klasycznych, neutralnych barw przełamanych różem, żółcią i połyskiem. W kolekcji pojawiło się dużo błyszczących materiałów idealnych na karnawał, ale są też cudowne cieniowania przechodzące od bieli do granatu. Damska linia Tomasza Ossolińskiego ma w sobie nutkę męskości, która nie przytłacza damskiego wdzięku. Jak Wam się podoba?

GALERIA !

Damskie kreacje autorstwa Tomasza Ossolińskiego:
Więcej o: