Nowość od Clinique - sypki podkład mineralny

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula to nowa generacja sypkiego pudru, który spełnia jednocześnie rolę podkładu.

Puder mineralny Clinique ma za zadanie jednocześnie kontrolować błyszczenie skóry jak i zapewniać równowagę - nie przesuszając jej. Znajdują się z nim składniki nawilżające takie jak Fitoskwalan i masło Kukum, które uwalniane są tuż po zaaplikowaniu.

Zawiera również filtry UVB oraz UVA. Przy czym ochrona przed promieniowaniem UVB jest trzykrotnie silniejsza niż ochrona UVA. Dodatkową ochronę skórze zapewniają przeciwutleniacze witamin C i E.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest to, że puder początkowo jest w formie kamienia, ale specjalny aplikator pozwala na uzyskanie formy pudru sypkiego. Każdy ruch aplikatora pozwala na to, by wydobyć odpowiednią ilość pudru do jednorazowej aplikacji. Dzięki czemu produkt nie marnuje się i nie nakładamy go zbyt wiele. Puder zawiera również antybakteryjny pędzelek.

Wystarczy przekręcić aplikator zgodnie z ruchem wskazówek zegara , aby uzyskać pożądaną ilość pudru.

Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula jest kolejnym produktem mineralnym Clinique, zawierającym Magnez, Wapno, Potas oraz Cynk , które maja dbać jednocześnie o zdrową skórę.

Produkt jest w 100% bezzapachowy i beztłuszczowy.

Występuje w 4 odcieniach.

Dostępny jestw sprzedaży od tego miesiąca

Cena detaliczna wynosi 160 zł

Zobacz też:

Świetlisty puder Guerlain - Perły Meteorytów

Czy sprawdzałaś już działanie minerlanych pudrów?
Więcej o: