Kolejny salon Inglot w USA! Tym razem Las Vegas!

To już drugi salon naszej rodzimej marki kosmetycznej w USA. Pierwszy otworzony został w Nowym Jorku na Times Square. Teraz przyszedł czas na Las Vegas!

Właściciele przemyskiej marki nie próżnują. Inglot w Polsce i na świecie, m.in. w Australii, Turcji, Indiach i Arabii Saudyjskiej ma już grubo ponad 200 sklepów.

Ponad rok temu otworzono pierwszy sklep w Stanach - w samym centrum Nowego Jorku. Wojciech Inglot - prezes marki wypowiadał się o nim początkowo z umiarkowanym optymizmem. Obawiał się, czy sklep przyniesie spodziewane zyski. Dziś wiemy już, że wątpliwości zostały rozwiane . Sklep na Times Square powiększono o kolejne 100 metrów kwadratowych, a już wkrótce w nowojorskim centrum handlowym Chelsea Market powstanie następny, dużo większy salon (500 metrów kwadratowych) i zostanie on połączony ze studiem makijażu dla profesjonalistów.

Teraz ruszył Las Vegas , a kolejno planuje się otworzenie sklepów w Los Angeles i Miami. Ale to dopiero początek, bo docelowo ma otworzyć się 30 sklepów firmowych w USA.

Właściciel uważa, że to idealny moment dla takiej firmy jak Inglot w Stanach, ponieważ ludzie uciekają już od bardzo drogich marek kosmetyków . Ceny Inglota wciąż są znacznie niższe niż u innych producentów, choć my zapewne pamiętamy jak znacznie podniosły się ceny tych kosmetyków w Polsce w porównaniu do sytuacji sprzed paru lat.

Śmiało możemy powiedzieć, że sukces marki już został osiągnięty - oby tak dalej!

EAST NEWS/Art Pix St

K.B.

Zobacz też:

Sephora ściąga z półek perfumy Kim Kardashian

Czy uważasz, że kosmetyki Inglot w polskich sklepach są za drogie?
Więcej o: