Laetitia Casta w obiektywie Marcina Tyszki

Laetitia Casta, jedna z najpiękniejszych modelek powróciła! Wzięła udział w sesji do wrześniowego numeru rosyjskiego wydania Harper's Bazaar. Zdjęcia zrobił polski fotograf Marcin Tyszka.

Jedna z najpiękniejszych francuskich modelek, która pozowała do odlewu Marianny , symbolu Republiki Francuskiej długo nie brała udziału w żadnych ważnych sesjach zdjęciowych, kampaniach i innych wydarzeniach związanych z modelingiem. Na wybiegi powróciła w grudniu ubiegłego roku biorąc udział w pokazie kolekcji Louis Vuitton , równocześnie była twarzą L'Oreal . Ten rok zaczęła od okładki Vogue Paris i zaczęła brać udział w sesjach do znanych magazynów. Laetitia Casta dostaje wiele propozycji od rosyjskich redakcji i pojawiła się na wrześniowej okładce rosyjskiego wydania Harper's Bazaar.

Laetitia Casta - rosyjskie wydanie Harper's Baazar wrzesień 2010Laetitia Casta - rosyjskie wydanie Harper's Baazar wrzesień 2010 fot. skan

Zdjęcia do wrześniowego numeru Harper's Bazaar zrobił Marcin Tyszka . W jednej sesji Laetitia ubrana w najmodniejsze beżowe kreacje pozuje w fotograficznym studio . Jest seksowna, ale jakby skrepowana. Zdjęcia przywodzą na myśl prywatne sesje na zamówienie robione przez amatorów. Nie są dobrze obrobione, widać kawałki ściany i cienie. Druga sceneria jest bardziej interesująca . Biały pokój i przyroda doskonale komponują się z ludowymi ubraniami. Harty, kratki i dziergane wykończenia zestawione są w ciekawy sposób. Te zdjęcia są ciekawsze, coś się na nich dzieje. Podobnie jak czarno-białe fotografie prezentujące męskie i zmysłowe stylizacje. Akcja przeniesiona jest do pięknych wnętrz, które kontrastują z ciemnymi kreacjami. Marcin Tyszka pokazał swóje umiejętności. Każda z serii zdjęć jest inna, a modelka w jego obiektywie wygląda naprawdę znakomicie .

GALERIA !

Najbardziej podoba mi się seria:
Więcej o: