Polskie gwiazdy promują polskich projektantów

Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam wiele gwiazd postawiło na polskich projektantów. Oczywiście w czołówce znów był duet Paprocki & Brzozowski.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski od lat należą do ulubieńców gwiazd. I ciężko zapracowali na swoją popularność. Nieraz można było usłyszeć opinię, że to właśnie oni szczególnie dbają o sławne klientki i nie ignorują zjawiska, jakim jest showbiznes. Świetnie wiedzą, że często to od znanej ambasadorki zależy sukces marki . Nie bali się projektować dla Dody , chociaż wielu projektantów woli na zawsze pozostać w cieniu niż być kojarzonymi z tak kontrowersyjną gwiazdą. Chociaż trendy i mody na nazwiska przemijają, duet Paprocki & Brzozowski wciąż trzyma się świetnie i inspiruje gwiazdy.

Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010 Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010 Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010

Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010

Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam w kreacjach z wiosenno - letniej kolekcji P&B pojawiła się Karolina Malinowska i Edyta Herbuś. Obie postawiły na połyskujące, zwiewne, srebrne kreacje, ale wyglądały zupełnie inaczej. W asymetrycznej, mieniącej się sukience Edyta wyglądała absolutnie szykownie, ale też bezpiecznie. Karolina Malinowska wybrała odważniejszą kreację i niestety miała już okazję spotkać się z niejednym słowem krytyki. Rozłożystej kreacji z "kosmicznego", srebrnego materiału zarzucano, że jest bezkształtna, ale zwróćcie uwagę jak wyjątkowo układa się w ruchu!

Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010KAPIF.PL/KAPIF

Karolina MalinowskaKarolina Malinowska kapif.pl

Paprocki & Brzozowski nie byli jedynymi polskimi projektantami, których kreacje pojawiły się na balu. Na polskich twórców postawiła również Kinga Rusin i Małgorzata Kożuchowska, które pojawiły się w kreacjach Łukasza Jemioła i Dawida Wolińskiego , który zresztą również był obecny na balu i nie odstępował Małgorzaty o krok.

Karolina MalinowskaKarolina Malinowska

Więcej o: