3 piękne aktorki oprowadzają po jesiennych trendach

Bonnie Wright, Emma Stone i Roxane Mesquida są bohaterkami wrześniowego numeru magazynu Asos. 3 aktorki, 3 sesje,  w 3 różnych stylach. Która wypadła najlepiej?

Wrześniowy numer Asos ma aż trzy okładki i sesje z obiecującymi, młodymi aktorkami. Amerykanka, Angielka i Francuska pokazują, co będziemy nosić tej jesieni.

W sesji zatytułowanej Wonder Woman (fot. Flora Hanitijo) Emma Stone prezentuje trend romantyczny i dziewczęcy , inspirowany latami 60. Rozkloszowane spódniczki zestawia z luźnymi, przytulnymi swetrami. Żółta sukienka w kratę przypomina jesienną kolekcję Prady.

W sesji Tough Romance (fot. Marcus Man) Roxane Mesquida wchodzi w rolę drapieżnej, zbuntowanej kokietki. W jej stylizacjach dominuje czerń. Znajdziemy tu gotyckie koronki i skórę.

Bonnie Wright jest największym zaskoczeniem. W sesji Minimal Mood (fot. Enric Galceran) pokazuje jak nosić trend minimalistyczny. Monochromia, kamel i klasyczne fasony sprawiają, że 19-letnia aktorka znana z "Harry'ego Pottera" wygląda jak dojrzała, pewna siebie kobieta.

Która sesja podoba Wam się najbardziej?

Więcej o: