18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Anja Rubik w Purple

Sesja Anji Rubik z jesiennego magazynu Purple podzieliła Internautów. Jedni twierdzą, że Anja zawsze pięknie wygląda, zwłaszcza nago, a drudzy wręcz przeciwnie.

Polska modelka nie ma problemu z pozowaniem nago . Słynie z kreatywności i odwagi, dlatego bierze udział w wielu ciekawych i nietypowych sesjach, również rozbieranych. Czasami nagość w fotografii modowej jest czysto przypadkowa i niepotrzebna. Rozczarowuje zwłaszcza , gdy odgrywa główną rolę i odwraca uwagę od pozostałych elementów. Często jednak odpowiednia dawka nagiej skóry dodaje zdjęciom zmysłowości . Tak właśnie jest w przypadku sesji zrobionej dla Purple Magazine przez Glena Luchforda. Anja Rubik pokazuje swoje ciało wystylizowana na "wczesną Madonnę ".

Sesja nie wywołała jednak kontrowersji nagością, a stylizacją . Modelka ma krzaczaste brwi i włosy w stylu lat 80. . Jedni twierdzą, że to oszpeca Anję, innym jednak nie przeszkadza. Nie jest to na pewno wygląd, który każda kobieta chętnie zaadoptuje, ale przecież kiedyś taka była moda. Redaktorzy Purple polecają ten styl wyrafinowanym kobietom, ale na szczęście nie musicie go naśladować.

Co sądzicie o tej sesji? Podoba się Wam? GALERIA !

Więcej o: