Kim w stylu Katy - seksownie w sesji dla Prestige

We wrześniowym Prestige Kim przeistacza się w ikonę seksu. Na jednym ze zdjęć występuje w cekinowym body The Blonds, w kórym już wcześniej wystąpiła Katy Perry. Do której gwiazdy bardziej pasuje?

Sesja w magazynie Prestige wywołała duże poruszenie. Na okładce Kim Kardashian pozuje w obecności nagich mężczyzn, sugerując, jakby nie mogła się od nich opędzić na co dzień. W środku znajdziemy gwiazdę w wyjątkowo kobiecych i seksownych stylizacjach. Kim zmienia się z elegantki w tajemniczą uwodzicielkę i wampa.

Większość kreacji Kim pochodzi z jesienno - zimowej kolekcji kontrowersyjnego duetu The Blonds. David i Phillipe Blond zaprojektowali między innymi czerwoną sukienkę z piórami, a przede wszystkim charakterystyczne, bogato zdobione minisukienki przypominające gorsety, które budzą szczególnie dużo emocji. Niektórym przypominają stroje cyrkowe i uchodzą za kwintesencję kiczu, zdecydowana większość jest jednak zakochana w projektach The Blonds. Do fanek należy między innymi Lady Gaga, Beyonce, Jennifer Lopez i Katy Perry , która w identycznym, kolorowym gorsecie wystąpiła na rozdaniu Nickelodeon Kids Choice Awards.Taki strój na imprezie budził mieszane uczucia, a na pewno szokował, chociaż pochodzi z kolekcji READY TO WEAR. W sesji sprawdził się dużo lepiej. Kim wygląda świetnie, chociaż znów w dużej mierze zawdzięcza to photoshopowi.

Co sądzicie o tych kreacjach? Do której celebrytki bardziej pasują?

The Blonds jesień/zima 2010The Blonds jesień/zima 2010 kolaż Lula.pl

Wygraj pieniądze na jesienne zakupy!

W tym body bardziej przekonuje mnie
Więcej o: