Kolekcja Louis Vuitton na jesień/zimę 2010 - GALERIA!

Cudowne, kobiece stylizacje na lata 50. i niesamowite, eleganckie torebki z kolekcji Louis Vuitton na jesień/zimę 2010/2011 są naprawdę warte uwagi. Zobaczcie galerię!

Kolekcja Marca Jacobsa to pochwała dla kobiecej sylwetki . Projektant stworzył kreacje, które z pewnością spodobają się mężczyznom . Postawił na podkreśloną talię, wyeksponowany biust i kobiece, rozszerzane spódnice, które nadają powabu każdej sylwetce. Do tego dodał buty na niskim oraz średnim obcasie i eleganckie, skórzane torebki z klapą. Stylizacje rodem z filmu "I Bóg stworzył kobietę" przywodzą na myśl erę młodej Brigitte Bardot .

Louis Vuitton (jesień/zima 2010/2011)Louis Vuitton (jesień/zima 2010/2011) Louis Vuitton fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Powrót kobiecej sylwetki można było zaobserwować już wcześniej. Najpopularniejsza modelka Lara Stone nie ma rozmiaru zero, a pomimo to pojawia się na wybiegach i w kampaniach. Nastąpił też boom na piękne, dojrzałe modelki, które idealnie wpisują się w ten trend. W ubraniach z kolekcji Louis Vuitton wyszły piękności mogące się pochwalić wszystkimi atrybutami kobiecości, jak Laetitia Casta, Bar Refaeli, Catherine McNeil, Karolina Kurkova i Elle Macpherson, które doskonale wyglądały w kobiecych projektach Marca Jacobsa.

Louis Vuitton (jesień/zima 2010/2011)Louis Vuitton (jesień/zima 2010/2011) Louis Vuitton fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Marc Jacobs na jesień/zimę 2010/2011 proponuje stylizacje na lata 50 .. Rozszerzane spódnice zestawione z grzecznymi sweterkami, kardiganami lub topami eksponującymi biust. Do tego paseczek w talii lub zamiast niego długa aksamitka zawiązana na kokardkę, dłuższe rękawiczki i elegancki płaszczyk lub żakiet oraz cudowne, skórzane modele klasycznej torebki Speedy . Najważniejsza jednak w tych stylizacjach jest spódnica , a by uzyskać efekt uniesienia musicie zaopatrzyć się w halkę i dłuższą spódnicę z koła.

Zobaczcie galerię i zwróćcie uwagę na niesamowite torebki - GALERIA !

Więcej o: