Anna Jagodzińska w kampanii bizuterii YES

Anna Jagodzińska dostaje coraz więcej ofert z Polski. Możemy ją podziwiać na billboardach Reserved, a pod koniec roku zobaczymy ją w kampanii biżuterii YES.

Magnetyzm Anny Marii Jagodzińskiej , gwiazdy światowych wybiegów, już niebawem będzie można podziwiać w kampanii YES . 23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki modelingu, zdecydowała się na współpracę z polską marką biżuteryjną z Poznania.

Przedstawicieli firmy YES uwiodła kobiecości i uroda Anny Jagodzińskiej, które doskonale korespondują z marką. W dodatku Anna jest pasjonatką pięknych dodatków. Modelka uważa, że biżuteria to kropka nad "i", która odmienia nawet najprostsze zestawy. Ania na co dzień stawia na styl casualowy, a klasyczne i dość minimalistyczne stylizacje ożywia właśnie nietypowymi dodatkami. To z powodu tej słabości do biżuterii modelka zgodziła się na reklamowanie firmy YES.

Efekty tej współpracy w obiektywie Mateusza Stankiewicza będziemy mogli podziwiać już w grudniu . Pod koniec roku odbędzie się premiera najnowszej kampanii marki oraz kalendarza na rok 2011 z Anną Jagodzińską w roli głównej.

Anna Jagodzińska podczas sesji do najnowszej kampanii reklamowej biżuterii YESAnna Jagodzińska podczas sesji do najnowszej kampanii reklamowej biżuterii YES fot. mat. prasowe YES

Zatrudnienie sławnej modelki do kampanii firmy YES to znakomite posunięcie . Jednym z czołowych graczy na rynku biżuterii i głównych konkurentów poznańskiej marki jest firma APART , której twarzą od kilku sezonów jest była miss świata Aneta Kręglicka . Firma YES wybrała więc równie sławną i piękną osobę na swojego promotora, która należy do czołówki modelingu.

Więcej o: