Tajny pokaz Toma Forda - z udziałem gwiazd

Beyonce, Julianne Moore i Emmanuele Seigner i Daphne Guinness wystąpiły w roli modelek na najnowszym pokazie Toma Forda. Niestety utajnionym.

Pokaz wiosenno-letniej kolekcji Toma Forda był długo wyczekiwanym wydarzeniem. Projektant postanowił wrócić do projektowania ubrań dla kobiet. Ale to nie jedyny powód ekscytacji pokazem. Zgodnie z pomysłem Toma na wybiegu zamiast wychudzonych modelek pojawiły się "kobiety z krwi i kości" - chociaż wciąż niezwyczajne. Projektant zaangażował takie gwiazdy jak Beyonce, Julianne Moore, Emmanuele Seigner, Rita Wilson, Lauren Hutton czy Daphne Guinness .

Tom Ford potrafi świetnie budować napięcie i podsycać atmosferę wokół kolekcji. Jego kolejnym oryginalnym pomysłem jest zatajenie zdjęć z pokazu do stycznia. Dopiero wtedy poznamy efekty jego pracy i zobaczymy jak gwiazdy poradziły sobie w roli modelek. Oczywiście jeśli wcześniej nie wyciekną. Na stronie Beyonceworld.net już można zobaczyć niewyraźne zdjęcia z backstage'u, na których Beyonce nosi złoto - czarną sukienkę. Z niecierpliwością czekamy na dalszy ciąg!

beyonceworld.net

Podgląd modelek przed pokazem

beyonceworld.net

Więcej o: