Sneakersy Christian Louboutin - jesień/zima 2010/2011

Poprzednia kolekcja sneakersów zaprojektowanych przez słynnego Christiana Louboutina sprzedała się tak dobrze, że sławny szewc postanowił stworzyć kolejne modele na jesień/zimę 2010/2011.

Sportowe buty Louboutina są niezwykłe . Przyciągają wzrok wzorami, zdobieniami i nietypowymi materiałami, które nie są często wykorzystywane w projektowaniu obuwia. Zwierzęce cętki, rockowe nity lub kolorowe, połyskliwe materiały to propozycja słynnego szewca na jesień/zimę 2010/2011.

Najnowsza kolekcja została nazwana "Rantus Orlato ". Wszystkie modele mają prosty, sportowy fason i wyróżniają się jedynie dodatkami. Jeden został pokryty końskim włosiem zadrukowanym w różne wzory. Kolejny idealnie sprawdzi się podczas wieczornych wyjść, bo przypomina dyskotekowy strój sprzed lat. Buty są drogie . Niektóre modele kosztują aż 2400 dolarów, ale warto wspomnieć, że sneakersy Christiana Louboutina nosi Kanye West , a także Pharrell .

Słynny szewc od kilku sezonów udowadnia, że potrafi projektować nie tylko piękne szpilki , ale i obuwie sportowe w męskim stylu . Mamy jedynie nadzieję, że sprzedażowy sukces kolekcji sneakersów nie spowoduje, że Louboutin zapomni o fankach jego talentu.

Jak Wam się podoba kolekcja Rantus Orlato?

Sneakersy Christian Louboutin na jesień/zimę 2010/2011:
Więcej o: