Nie tylko duża fryzura Nicole Coco Austin

14 września Nicole Coco Austin, żona rapera i aktora Ice-T prezentowała na wybiegu sukienkę duetu Sachika. Duże kształty tym razem pojawiły się również na jej głowie!

Nicole Austin znana jako Coco wystąpiła we wtorek na pokazie sióstr Sachika. Znana jest ona ze swych krągłych kształtów . Tym razem dopełnienie "kobiecości" stanowiła jej nadzwyczaj bujna fryzura , która spodobała jej się tak bardzo, że postanowiła się w niej prezentować również poza wybiegiem.

Natapirowane platynowe loki sprawiały, że Nicole wydawała się wyższa. Ale prawdziwego charakteru nadały fryzurze doczepiane warkocze tworząc imitacje grzywki. Warkocze są w ostatnich sezonach prawdziwym hitem.

Dzięki Coco pokaz stał się prawdziwym show . Projektantki nie mogły wybrać lepszej modelki, by zaprezentować seksowną sukienkę ze swej kolekcji. Zarówno przody jak i tyły mogły prezentować się równie okazale.

Zobaczcie:

SachikaSachika Fot. Eastnews

SachikaSachika Fot. Eastnews

Jak się domyślacie wzbudziła sensację! I zapewne o to chodziło!

Warto dodać, że o ile Coco przyznaje się do tego, że piersi są powiększone, o tyle utrzymuje uparcie, że rozmiar jej pośladków jest w 100% dziełem Matki Natury!

Zobacz też:

Makijaże i fryzury z wybiegów Mediolanu

Jak podoba wam się wybór modelki?
Więcej o: