Courtney Love - nie do poznania!

Courtney Love od lat budzi wiele kontrowersji. Przeszła ciężkie chwile w czasie, których sięgała po wiele używek. Wygląda na to, że kryzys zażegnany. Courtney wygląda świetnie, nawet z minimalnym makijażem!

Media do tej pory rozpisują się na temat intensywnego życia, jakie prowadziła Courtney Love. Nierzadko towarzyszyły jej narkotyki i alkohol. Jej ciężkie przeżycia odbiły się na jej życiu. Najwidoczniej jednak piosenkarka postawiła na zmiany i to nie tylko te życiowe.

Zdecydowanie zasłużyła sobie na kilka pochwał. I mimo, że nie uważano jej za kobietę o zniewalającej urodzie - dziś wygląda naprawdę dobrze. I przede wszystkim zdrowo. Widocznie promienieje. Minimalny makijaż jej służy. To samo tyczy się jej naturalnej fryzury (wyjątkowo nierozczochranej). Wygląda na dużo młodszą. Przypomnijmy, że ma 47 lat.

Zmieniło się również jej podejście do mody . Courtney, która często wyglądała tak, jakby trendami nie zawracała sobie głowy - dziś wygląda naprawdę szykownie i stylowo.

Wczoraj gwiazda wybrała się wczoraj na pokaz Proenza Schouler , który odbył się przy okazji trwającego w Nowym jorku Tygodnia Mody. Jak wam się podoba jej stylizacja?

Courtney LoveCourtney Love Fot. Eastnews

A tak wygladała 13 września jako gość na pokazie Marca Jacobsa:

Courtney Love

Courtney LoveCourtney Love Fot. eastnews

Zobaczcie też:

Katy Perry ma narzeczonego - na paznokciach!

Więcej o: