Krótkie włosy też są sexy - Galeria najlepszych fryzur!

Każda z nas przynajmniej raz w życiu chciałaby zobaczyć, czy będzie nam pasowała krótka fryzura. Bez obaw. Krótkie włosy też mogą być sexy!

Nie tylko gwiazdy lubią eksperymentować ze swoimi fryzurami. My również coraz częściej decydujemy się na totalne i odważne zmiany. Wciąż jednak duża część kobiet nie potrafi podjąć decyzji o ścięciu włosów w obawie przed utratą atrakcyjności. Wciąż bowiem panuje powszechne przekonanie, że długie, zdrowe i lśniące włosy są prawdziwym atrybutem kobiecości.

Wiele kobiet ma jednak rzadkie i słabe włosy, które nie sposób, aby wyglądały atrakcyjnie w długości do pasa. Dla nich właściwa koloryzacja i odpowiednie cięcie będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Dotyczy to jednak nie tylko kobiet, które nie są posiadaczkami gęstej czupryny. Wiele z nich zwyczajnie w krótkiej fryzurze wygląda lepiej i lepiej się czuje.

Nie obawiajmy się ścięcia. Krótkie włosy mogą być równie seksownie. najlepszym na to przykładem będzie Rihanna - znana z zamiłowania do urodowych eksperymentów . Piosenkarka nie tylko mocno skracała włosy, czy wygoliła kawałek głowy. Próbowała również różnych koloryzacji. Udowadniając tym samym, że niezależnie od konwenansów też można wyglądać bardzo kobieco.

Obejrzyj naszą galerię i sama oceń!

Victoria Beckham wygląda olśniewająco i seksownie na najnowszych zdjęciach. Kampania reklamowa Emporio Armani ruszy wiosnąVictoria Beckham wygląda olśniewająco i seksownie na najnowszych zdjęciach. Kampania reklamowa Emporio Armani ruszy wiosną Victoria Beckham fot. AP Photo/Giorgio Armani Press Office/ Agencja Wyborcza.pl

Zobacz też:

Fryzura w stylu Dody

Co sądzisz o krótkich fryzurach?
Więcej o: