Zjawiskowa JAC w przepięknych sukniach Atelier Versace

Donatella Versace po raz kolejny postawiła na Polkę. Poprzednią kolekcję zjawiskowych sukien Atelier Versace prezentowała Kasia Struss, a najnowsze kreacje ozdobiła delikatna uroda Moniki Jagaciak.

Jac , bo tak w skrócie nazywana jest Monika Jagaciak , to wchodząca gwiazda modelingu. Młoda Polka szybko osiąga sukcesy i wznosi się w rankingach najlepszych modelek. W zestawieniu models.com Monika dzieli 10 miejsce z Constance Jablonski, a ma dopiero 16 lat. Wraz z wiekiem uroda Jac nabiera niesamowitego, hipnotycznego uroku . Jest delikatna, ale zarazem kobieca i zmysłowa. Nic dziwnego, że Donatella Versace wybrała ją do prezentowania najbardziej ekskluzywnej linii prowadzonego przez nią domu mody. Monika Jagaciak w sukniach z kolekcji Atelier Versace wygląda naprawdę zjawiskowo .

Lookbook najnowszej kolekcji szykownych kreacji idealnych na czerwony dywan jest minimalistyczny . Zdjęcia zostały zrobione na tle szarej ściany, a Monika ma prostą, wręcz ascetyczną fryzurę, dzięki czemu strój jest na pierwszym planie. Delikatna uroda Polki doskonale komponuje się z pięknymi sukniami. Zaprojektowane przez Donatellę kreacje są piękne, zmysłowe, idealne dla gwiazd Hollywood . Ten styl nie podoba się stylistom i krytykom mody, ale mimo to wiele kobiet marzy o podobnych ubraniach. Projekty Atelier Versace są niezwykle piękne i kobiece. Donatella stawia bowiem na elegancję, prawdziwą klasę i nienaganny styl zmysłowych kobiet ze srebrnego ekranu. Każda z jej kreacji podkreśla sylwetkę i sprawia, że nosząca ją kobieta wygląda jak gwiazda .

Monika Jagaciak Jac w sukni z kolekcji Atelier Versace (jesień/zima 2010/2011)Monika Jagaciak Jac w sukni z kolekcji Atelier Versace (jesień/zima 2010/2011) www.versace.com

Donatella zna się nie tylko na projektowaniu zniewalających ubrań. Równie doskonale dobiera modelki. Wybór Jac był strzałem w dziesiątkę. Monika w sukniach Atelier Versace wygląda naprawdę niesamowicie . Jej chłodne spojrzenie dodaje ostrości każdej kreacji, dzięki czemu Monika nie wygląda, jak słodka laleczka, a pięknie ubrana wojowniczka. Z niektórych zdjęć aż bije siła i pewność siebie, co świetnie kontrastuje z delikatnymi sukniami. Doskonały lookbook !

GALERIA !

Lookbook Atelier Versace:
Więcej o: