Gwiazdy bez makijażu - Rosario Dawson

Okazuje się, że niektóre kobiety wcale nie potrzebują makijażu, by wyglądać pięknie. Najlepszym przykładem jest Rosario Dawson.

Aktork a znana jest z ról w takich filmach jak "Aleksander" , gdzie wystąpiła jako nieujarzmiona i tajemnicza oblubienica tytułowego króla, czy Gail w kultowej produkcji "Sin City - Miasto grzechu" oraz Abernathy w "Grindhouse: Death Proof".

Gwiazda wybrała się ostatnio do Włoch . Spacerując ulicami Mediolanu wstępowała do modnych butików. W Rocco Barocco natknęła się na paparazzich, którym w przeciwieństwie do innych gwiazd wcale nie zamknęła drzwi przed nosem chcąc chronić swoją prywatność. Wręcz przeciwnie - aktorka dała się fotografować, kiedy przymierzała różne stroje . Brak makijażu nie stanowił dla niej większego problemu.

Miłym zaskoczeniem jest oglądanie jej zdjęć 'au naturelle'. Piękna Rossario wygląda kwitnąco. Potwierdza to tezę, że prawdziwa uroda obroni się zawsze.

Ma ona pochodzenie wieloetniczne. Jej matka, Isabel wywodziła się z Puerto Rico, a w jej żyłach płynęła kubańska i afrykańska krew. Ojciec Greg był potomkiem rdzennych Amerykanów i Irlandczyków. Być może jej niezwykła, egzotyczna uroda jest efektem tej mieszanki. Jedno natomiast jest pewne - make up w jej przypadku jest zupełnie zbyteczny. Często zdarza się przecież, że oglądając zdjęcia gwiazd bez makijażu nie jesteśmy w stanie ich nawet rozpoznać. W przypadku Rossario jednak nie ma z tym żadnego problemu. Niejedna osoba może jej pozazdrościć!

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Zgadzacie się z naszą oceną?

Zobaczcie też:

Gwiazdy bez makijażu - Hillary Duff

Jak podoba Ci się Rosario bez makijażu?
Więcej o: