Kolekcja D&G na jesień/zimę 2010 - GALERIA!

Kolekcja duetu Dolce i Gabbana zaprojektowana dla młodszej marki D&G jest znakomita!

Trzeba przyznać, że Włosi znają się na projektowaniu. Co sezon zaskakują doskonale przemyślanymi i spójnymi kolekcjami . Zwykle każda ma hasło przewodnie, które staje się główną inspiracją podczas projektowania. Tegorocznym mottem kolekcji D&G było zimowe szaleństwo na stoku .

Najnowsza kolekcja D&G na jesień/zimę 2010/2011 ma wszystkie elementy, które powinna mieć - norweskie wzor y obowiązkowe zimą, kwieciste motywy popularne od kilku sezonów i wełniane swetry oraz inne okrycia. Wszystko to zostało połączone w niezwykły sposób i doprawione dawką młodzieńczego szaleństwa . Wzorzyste kombinezony, wełniane topy do koronkowych spódniczek i wełniane spódnice i tuniki w jelonki oraz płaszcze wykończone futrem. Do tego mufki, gogle i szaliki oraz przepiękne jedwabne koszule w norweskie wzory.

Kolekcja jest świetna. Podoba nam się swobodna interpretacja zimowych trendów . Wszystko jest ze sobą doskonale przemieszane i zestawione. Nie wszystkie zestawy nadają się oczywiście na zimę, ale wiele z tych rzeczy chcielibyśmy mieć w szafie.

Zobaczcie GALERIĘ !

Więcej o: