Lula & Złote Wyprzedaże - prace finalistek

Prezentujemy pracę kolejnej finalistki konkursu Hanny_S!

Powrót do przeszłości

W tym sezonie projektanci znów stawiają na drapieżne desenie i fasony, które tym razem inspirowane są stylem szalonych lat 80-tych.

Zwierzęce printy królują na wybiegach już od kilku sezonów i wciąż są pożądane przez fashionistki na całym świecie. Tej jesieni drapieżne wzory łączymy ze skórzanymi kurtkami, leginsami i obowiązkowo kaloszami, botkami za kostkę lub kozakami za kolano. Bardzo modne są także sukienki, spódnice, spodnie a nawet płaszcze wykonane z tkanin w "panterkę". Jeśli jesteście mniej odważne możecie postawić na dodatki - torebki, buty, szale, paski, rękawiczki, parasolki czy też ozdoby do włosów, które na pewno dodadzą wam stylu oraz ożywią stonowany strój. Stylizację dopełni wyrazista - etniczna biżuteria wykonana z drewna, złota oraz naszego rodzimego bursztynu.

Każda z nas jest inna, ale nie obawiajmy się pokazywać drapieżnej strony naszej natury! W ubraniach lub dodatkach w zwierzęce printy na pewno nie zginiemy w miejskiej dżungli.

konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/hanna_skonkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/hanna_s konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/hanna_s

Jak podoba Wam się notka Hanny_S? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! WIELKIE GŁOSOWANIE JUŻ W PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA !

Zapraszamy też do odwiedzenia bloga Złotych Wyprzedaży - tam dowiecie się więcej o najbliższych wyprzedażach w sklepie!

Więcej o: