7 grzechów głównych według Stevena Kleina

Lara Stone, Carine Roitfeld i Steven Klein to prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjne trio świata mody. Zobaczcie efekty ich pracy przy sesji "Grzechy" ("Les pechés") z najnowszego numeru Vogue Paris.

Siedem grzechów głównych, pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gniew i lenistwo stały się inspiracją do niesamowitej sesji opublikowanej w urodzinowym wydaniu Vogue Paris. Główną rolę zagrała Lara Stone , która pojawiła się również na okładce wydania, stylizacją zajęła się redaktor naczelna francuskiej edycji Vogue'a - Carine Roitfeld , a za obiektywem stanął słynny Steven Klein . Efektem pracy niesamowitego trio jest grzeszna, kobieca dominacja .

Prowokacja jest niczym nowym w przypadku francuskiej edycji "biblii mody". Carine Roitfeld nie boi się poruszać tematów tabu i prowokować do dyskusji. Poruszające sesje zwykle są kontrowersyjne i trudne. W sesji "Grzechy" redaktor naczelna i fotograf mistrzowsko pokazali fantazje erotyczne, które czają się w umysłach kobiet i mężczyzn. Na zdjęciu zatytułowanym "zazdrość " Lara filmuje całującą się parę - dwóch mężczyzn przebranych za kobiety. Obżarstwo zostało pokazane w równie intrygujący sposób - modelka zjada kawior z twarzy przystojniaka.

Niezwykła sesja na pewno doda odrobinę "pieprzu" jubileuszowej edycji Vogue Paris . Jest odważna, wręcz szalona. Trio - Roitfeld, Klein i Stone - przenosi nas jakby w inny, filmowy świat. Niesamowite.

GALERIA !

Najbardziej podoba mi się wizja:
Więcej o: