Lula & Złote Wyprzedaże - prace finalistek

Prezentujemy pracę kolejnej finalistki konkursu Lakosty!

Lakosta

Nude w modzie , czyli dziewczyny lubią BEŻ!

Beż, nude, cielisty... Barw i określeń beżu jest mnóstwo ;) - beż w odcieniu różu, brzoskwini, łososia, kawy z mlekiem, a nawet bieli! Nic dziwnego, barwa ta odgrywa rolę "drugiej skóry", a tej odcienie są przecież przeróżne! Nie ma takiego drugiego koloru, który pasowałby każdej z nas - niezależnie od wieku i typu urody. Projektanci już dawno oszaleli na punkcie beżu, udowadniając, że jest ponadczasowy i uniwersalny. Pasuje na każdą okazję, idealnie wtopi się w tłum, kiedy czasem chcemy zostać niezauważone, ale potrafi też świetnie zagrać pierwsze skrzypce. Niezastąpiony w dodatkach, niezależnie od pory dnia i roku ;) W beżu od stóp do głów? Czemu nie! W tym kolorze można - wbrew pozorom - naprawdę zabłyszczeć! Trend cielisty od kilku sezonów jest stu procentowym hitem! Wypromowany przez gwiazdy, zszedł z "salonów" na zwykłe ulice. Celebrytki zachwyciły nas lookiem nude - zarówno w stylizacjach z "red carpet", jak i sportowych czy casualowych. Beż ma także cenną zaletę - jest barwą stonowaną i co za tym idzie - w pewnym sensie bezpieczną. W beżu trudniej o wpadkę modową, choć oczywiście dla chcącego nic trudnego ;). Kropką nad "i" jest makijaż, dla odmiany, w stylu nude ;) Taki, jakby go nie było, podkreślający w niewidzialny sposób usta, oczy, cerę. Beżowy można zaaranżować na milion sposobów i chyba tylko nasza wyobraźnia może ograniczyć jego codzienne wykorzystanie. Ponadto, barwa ta świetnie współgra i łączy się z innymi kolorami! NUDE nie jest nudny - wręcz przeciwnie: dodaje świeżości, lekkości, delikatności, kobiecości, zmysłowości, Jest po prostu sexy. O zaletach beżu można pisać i pisać, ale krótko reasumując: nude to bez wątpienia kolor - kameleon , a stylizacja w beżu może stać się stylizacją na wagę złota!

konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/lakostakonkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/lakosta konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/lakosta

Jak podoba Wam się notka Lakosty? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! WIELKIE GŁOSOWANIE JUŻ W PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA !

Zapraszamy też do odwiedzenia bloga Złotych Wyprzedaży - tam dowiecie się więcej o najbliższych wyprzedażach w sklepie!

Więcej o: