Lula & Złote Wyprzedaże - prace finalistek

Prezentujemy pracę kolejnej finalistki konkursu Szelmy!

Moda w tym sezonie jest dla nas łaskawa, serwuje nam wszystko to co my kobiety lubimy najbardziej : romantyczne koronki by poczuć się jeszcze bardziej kobieco, ciepłe futra dla prawdziwych elegantek, ćwieki, militaria. Trendy sezonu jesień/zima prezentowane na wybiegach są bardzo przystępne, po prostu rzeczy które od razu można założyć na siebie i wyjść na ulicę. Podsumujmy co sprawi że w tym sezonie będziemy supermodne. Na początek kolory. Te najmodniejsze to: amarant, czyli szlachetny odcień różu. Fiolet, kolor karmelu, czerwień, kolory militarne, złoto. Co najistotniejsze: ubieramy się jednolicie od stóp do głów. Jeśli czerwień to ma być wszędzie: czerwone buty, spódnica, sweterek, torebka itp. Ważnym trendem obecnie jest, wysoka talia. Megakobieca, lecz niestety nie na każdą figurę. A co z dodatków? Z poprzedniego sezonu na ten przechodzą kokardy. Modne są również naszyjniki w rozmiarze XXL. Powstaje też nowy trend: noszenie szala w charakterze biżuterii. Ważnym detalem uzupełniającym są lakierki. Takie właśnie błyszczące buty zestawiamy z lakierowaną torbą. jeśli chcemy dodać jeszcze jeden element stylizacji koniecznie muszą to być długie rękawiczki. W tym sezonie nie powinno ich zabraknąć w żadnej modnej szafie. Z taką wiedzą możemy spokojnie wyruszyć na buszowanie po sklepach. Udanych zakupów!

konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Szelmakonkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Szelma konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Szelma

Jak podoba Wam się notka Szelmy? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! WIELKIE GŁOSOWANIE JUŻ W PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA !

Zapraszamy też do odwiedzenia bloga Złotych Wyprzedaży - tam dowiecie się więcej o najbliższych wyprzedażach w sklepie!

Więcej o: